Video zapisi 35. Smotre dječjega kajkavskog pjesništva "Dragutin Domjanić"

patricija pozgaj

Pjesme izvedene na 35. Smotri dječjega kajkavskog pjesništva "Dragutin Domjanić" - Sv. Ivan Zelina 2015. objavjujemo u obliku kratkih video zapisa.

Nadamo se da ćete uživati!

Za gledanje video klipića u Vašem Internet pregledniku mora biti instaliran i omogućen
Adobe Flash Player!

Kmica Zajdi sonce
Vajnkuš
Tin Petreković,
6. razred
OŠ Sveti Križ Začretje
Voditeljica:
Monika Šalec, mag.edu.
Klaudija Jelinek,
7. razred
OŠ Molve
Voditeljica:
Marija Halaček, prof.
Antonia Levak,
8. razred
OŠ Vugrovec-Kašina, Kašina
Voditeljica:
Dijana Dill
1 tin petrekovic 2 klaudija jelinek 3 antonia levak

 

Drve Čarobni svet
Hižica na brigu
Taša Habulin
4. razred

OŠ Bedekovčina
Voditeljica:
Jadranka Krušelj
Franka Jerbić,
6. razred
OŠ Ludbreg
Voditeljica:
Ljudmila Kladić, prof.
Martin Kos,
4. razred
OŠ "Slava Raškaj" Ozalj
Voditeljica:
Jasminka Žabčić
4 tasa habulin 6 franka jerbic 7 martin kos

 

Cug ide
V zagrljaju seja
Zdenec
Martina Vidoš,
6. razred
OŠ Stjepan Radić, Božjakovina
Voditeljica:
Biserka Fruk
Patricija Požgaj,
7. razred
OŠ "Vladimir Nazor", Sveti Ilija
Voditeljica:
Maja Priher
Stjepan Lazarin,
7. razred
OŠ Dragutina Domjanića,
Sv. Ivan Zelina
Voditeljica:
Dubravka Antunica Jelinčić, prof.
9 martina vidos 11 patricija pozgaj 12 stjepan lazarin

 

Kad bi...
Protuletje Pokmičilo se je...
Marko Knežević,
5. razred
OŠ Mate Lovraka,
Petrinja
Voditeljica:
Ljubica Šubić
Viktorija Crnić,
3. razred
OŠ K. Š. Đalskog, Donja Zelina, lokacija Nespeš
Voditeljica:
Ruža Jurčić
Leon Beber,
7. razred
OŠ Đure Prejca, Desinić
Voditeljica:
Vedrana Gudek
13 marko knezevic 14 viktorija crnic 15 leon beber

 

Žveglice Manica Jene drieve
Karla Kušt,
5. razred
OŠ Marija Bistrica
Voditeljica:
Melita Petriš Banovec, prof.
Lea Andrašek,
6. razred
OŠ Breznički Hum
Voditeljica:
Vesna Pucak

Rajna Landripet,
5. razred
OŠ Donja Stubica
Voditeljica:
Danica Pelko, prof.

16 karla kust 17 lea andrasek 18 rajna landripet

 

Ftiček Tihana Zdonja negda...
Nika Kovačić,
5. razred
OŠ Sračinec
Voditeljica:
Mirela Briševac
Paola Markovčić,
1. razred
OŠ "Petar Zrinski" Čabar, PŠ Gerovo
Voditeljica:
Tamara Vukić, dipl. uč. raz. nast.
Mihaela Mikulić,
7. razred
OŠ Podturen
Voditeljica:
Tajana Gašparić
19 nika kovacic 20 paola markovcic 21 mihaela mikulic

 

Ja, Roko Zagorski melin
Navečer pri Dravi
Roko Zemljić,
4. razred
OŠ "Petar Zrinski", Šenkovec
Voditeljica:
Vesna Golub
Mateja Sabolek,
7. razred
OŠ Novi Marof
Voditeljica:
Sunčica Križan-Kadi, prof.
Lorena Friščić,
6. razred
OŠ Legrad
Voditeljica:
Jelena Okić-Premec
Recitira:

22 roko zemljic 23 mateja sabolek 24 lorena friscic

 

Starinske alarm
Sončeko Osmeh
Simon Malnar,
6. razred
OŠ "Petar Zrinski" Čabar, PŠ Prezid
Voditeljica:
Rezika Jašarević, prof.
Hana Babić,
1. razred
OŠ Dragutina Tadijanovića, Zagreb
Voditeljica:
Tatjana Kukić
Manuela Mašić,
6. razred
OŠ Vidovec
Voditeljica:
Sanja Biškup, prof.
25 simon malnar 26 hana babic 27 manuela masic

 

Navek nešte
nekaj voli

Babica Tak je to v Međimorjo
Josipa Jelovečki,
3. razred
OŠ Ivana Granđe Soblinec,
PŠ Adamovec

Voditeljica:
Ankica Dmejhal
Veronika Koprek,
7. razred
OŠ Petrijanec
Voditeljica:
Martina Škrinjar, dipl. uč. raz. nast i hrvatskog jezika
Noel Drvenkar,
3. razred
OŠ Tomaša Goričanca,
Mala Subotica

Voditeljica:
Ljiljana Rinkovec
28 josipa jelovecki 29 veronika koprek 30 noel drvenkar

 

Moja iža
Moj mali raj
Zipka
Ante Spudić,
2. razred
OŠ Barilović,
PŠ Leskovac Barilovićki

Voditeljica:
Lidija Gojak Pavlić
Tonkica Pervan,
6. razred
OŠ Vugrovec-Kašina, PŠ Vugrovec
Voditeljica:
Renata Budak Lovrić
Sofia Pandur,
1. razred
OŠ Hodošan,
Donji Kraljevec

Voditeljica:
Anastazija Anka Balent
31 ante spudic 32 tonkica pervan 33 sofia pandur

 

Božič pred vrotaj    
Jana Conjar,
4. razred
OŠ Strahoninec, Čakovec
Voditeljica:
Ksenija Meglić
   
34 jana conjar    

Ispis